Plaatide tasandamise vahedetailide kodudepoo

Keraamiliste plaatide tasandajat, mida tavaliselt kasutatakse maapinna tasandamiseks, saab kasutada DIY-plaatide jaoks, samuti saab kasutada plaatide paigaldamiseks.

Toote üksikasjad

SIIN plaatide tasandamise vahedetailide kodudepoo SIIT  

plaatide tasandamise vahetükk

TOOTMISE SISSEJUHATUS plaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükk


Plaatide tasandamise vahedetailide kodudepoo

plaatide tasandamise vahetükk

plaatide tasandamise vahetükk


9KKE096ECI @ 6} FB} ZO [EHKR

plaatide tasandamise vahetükk

Märkus. Kõik impordi- või eksporditollimaksud ja kaugemate piirkondade saatmiskulud kannab ostja, kuna enne kauba saatmist on keeruline teada kogu riigi tollimakse või kaugemaid piirkondi.

Tagastamisreeglid

(1) Kuidas me reageerime? Uurime juhtumit ja võime saata teile puuduva eseme või asendada või maksta teile tagasimakse vastavalt juhtumi olukorrale. (mõnikord võidakse teil paluda vale ese tagastada) .Või kui see ei ole müüja viga, võib juhtuda, et ostja peab katma tagastamiskulud.

(2) Tagastamise aeg. Palun võtke meiega ühendust 7 päeva jooksul pärast paketi kättesaamist. Kõik kaubad tuleb tagastada 30 päeva jooksul pärast kauba ostmist.


Võtke meiega ühendust ja garantii

Garantii: meie toodetele antakse 3-24-kuuline garantii. Garantii pikkus sõltub toodete iseloomust. Palun pöörduge meie poole, kui teil on küsimus, kuidas teie toote garantii töötab.

Kontakt: võtke meiega ühendust enne negatiivse tagasiside jätmist või mis tahes juhtumi avamist. Lubame saavutada teie 100% rahulolu. Kuid negatiivne tagasiside ei suuda tegelikult ühtegi probleemi lahendada. Tänan teid südamest lahkuse ja mõistmise eest.


plaatide tasandamise vahetükk

plaatide tasandamise vahetükk

KKK pilt

ühenda meid2

Hot Tags: plaatide tasandamise vahedetailide kodudepoo, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like