Veerandtollised plaadivahed

Keraamiliste plaatide tasandajat, mida tavaliselt kasutatakse maapinna tasandamiseks, saab kasutada DIY-plaatide jaoks, samuti saab kasutada plaatide paigaldamiseks.

Toote üksikasjad

SIIN Quarter Inch Tile Spacers

plaatide tasandamise vahetükk

TOOTMISE SISSEJUHATUS plaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükk


Veerandtollised plaadivahed

plaatide tasandamise vahetükk

plaatide tasandamise vahetükk


9KKE096ECI @ 6} FB} ZO [EHKR

plaatide tasandamise vahetükk


Enne ostmist kinnitage, et olete tutvunud kõigi meie eeskirjadega ja neist aru saanud. Meilt ostes arvame, et olete meie poliitikast aru saanud ja sellega nõustunud.

1.Kui see toode on kättesaamisel vigane, on kliendil uue vastu vahetamiseks kuni 7 päeva alates kättesaamise kuupäevast.

2.Tõenäosuse korral, kui tagasisaatmist taotletakse. Kõik tagastatavad kaubad peavad sisaldama rikkumata ja uuesti müüdavas vormis originaalesemeid, originaalpakendit koos kõigi tarvikutega. Saatmis- ja käitlemistasusid ei tagastata. Toodete tagasi saatmise kulude eest vastutab ostja. Me hoolime sinust, meie hinnatud kliendid ja püüame teid alati aidata. Nii et kui teil on probleeme, palun kõhelge meiega ühendust võtmast. PALUN MEELDIGE MEILE ESIMENE, MIS JÄTKAD EELMISELT NEEGATIIVSELT / NEUTRAALSELT TAGASI TAGASI VÕI AVAKS MIS JUHTUMIT / VAIDLUST EBAY / PayPal'il. Kogu suhtlus toimub e-posti teel. Püüame kõikidele e-kirjadele vastata võimalikult kiiresti, kuid suure e-posti mahu ja erinevate ajavööndite tõttu võib vastamine võtta aega (ning pühapäeviti ja muudel riigipühadel ei saa me e-kirjadele vastata. Palun oodake kannatlikkusega, kui saatke meile e-kirju nendel päevadel / enne neid). Tänan juba ette teie kannatlikkuse eest. Mõne ISP rämpsposti filtri seadete tõttu ei pruugi te seda teha

meie e-posti vastuste saamiseks. Kui teil on probleeme meie e-kirjade saamisega, peate võib-olla meiega ühenduse saamiseks kasutama mõnda muud e-posti kontot.

plaatide tasandamise vahetükk

plaatide tasandamise vahetükk

KKK pilt

ühenda meid2

Hot Tags: veerandtollised vahelaed, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like