Keraamilised plaatide tasandamise vaheseinad

Keraamiliste plaatide tasandajat, mida tavaliselt kasutatakse maapinna tasandamiseks, saab kasutada DIY-plaatide jaoks, samuti saab kasutada plaatide paigaldamiseks.

Toote üksikasjad

SIIN Keraamiliste plaatide tasandamise vahesid

plaatide tasandamise vahetükk

TOOTMISE SISSEJUHATUS plaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükk


Keraamilised plaatide tasandamise vaheseinad             

plaatide tasandamise vahetükk

plaatide tasandamise vahetükk


9KKE096ECI @ 6} FB} ZO [EHKR

plaatide tasandamise vahetükk

Meie teenused

1. Vormide kujundamine: aktsepteerime uute vormide kujundust. Kui teil on mõnda head ideed, võtke lihtsalt minuga ühendust, siis teeme teile vormid tasuta, kui tellimiskogusest piisab!

2.Soovitatud agent : otsime esindajat kogu maailmas, kui soovite olla meie toote ainuesindaja teie piirkonnas, toetame teid kogu ulatuses

3.Professionaalne töörühm: enamus meie töötajatest, kellel on enam kui 5-aastane töökogemus, on meile sarnased vormide kujundamise, tootekujunduse, tootmise, pakendamise, saatmisega

Süsteem on loodud kiireks paigaldamiseks ja vähendab kulukaid tagasihelistamist, tagades, et valmis põrandapind on libisemiskindel.
See aja kokkuhoiu süsteem aitab reguleerida plaatide kõrgust ja hoiab ühtlaselt servi kogu alusmaterjali kõverdamise ajal.

kvaliteet on prioriteet. Peame kvaliteedikontrolli alati väga oluliseks tootmise algusest kuni lõpuni. Iga toode on täielikult kontrollida enne pakendamist ja lähetamist.

plaatide tasandamine spacerplaatide tasandamine spacer

KKK pilt

ühenda meid2

Hot Tags: keraamiliste plaatide tasandamise vaheseinad, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like