2 mm vaheseintega põrandaplaadid

Keraamiliste plaatide tasandajat, mida tavaliselt kasutatakse maapinna tasandamiseks, saab kasutada DIY-plaatide jaoks, samuti saab kasutada plaatide paigaldamiseks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

SIIN 2mm vahelaed põrandaplaadid

plaatide tasandamise vahetükk

TOOTMISE SISSEJUHATUS plaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükkplaatide tasandamise vahetükk


2 mm vaheseintega põrandaplaadid

plaatide tasandamise vahetükk

plaatide tasandamise vahetükk


9KKE096ECI @ 6} FB} ZO [EHKR

plaatide tasandamise vahetükk

Pärast makse laekumist saadavad kõik kaubad ühe tööpäeva jooksul Airmail.

Enamasti saate oma tellimuse 10-30 tööpäeva jooksul pärast teie paketi üleandmist kohaletoimetamisettevõttele. Kui postkontoril on puhkuse, ilmastiku, tolli või muude tingimuste tõttu mingeid ootamatuid viivitusi, ei saa me tarneaega garanteerida. Mõnes riigis, näiteks Venemaal, Brasiilias või mõnes Euroopa riigis, võib kohaletoimetamine võtta kuni 50 päeva või kauem.

Täname teie kannatlikkust, kui te pole 30 päeva jooksul kaupa kätte saanud (Venemaa kliendid võivad kohaliku kohaletoimetamise süsteemi ja / või tolli tõttu vajada rohkem kannatlikkust). Kui olete mingil viisil mures, võtke julgelt meiega ühendust e-posti teel, selle asemel et jätta negatiivset / neutraalset tagasisidet või avada vaidlus. Teeme kõik endast oleneva, et kõik probleemid lahendada (puuduva üksuse uuesti saatmiseks või tagastamiseks).

Tollimaks on teie riigi kodanike kohustus ja vastutus, seega peaks ostja vastutama tekkinud maksude ja tollimaksude eest. Üldiselt põhjustab kohaletoimetamise viibimine või ebaõnnestumine mõnikord erinevate tollide poliitika.


plaatide tasandamise vahetükk

plaatide tasandamise vahetükk

KKK pilt

ühenda meid2

Hot Tags: 2 mm vaheseinte põrandaplaadid, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like