Plaatide risti vahetükid

Plaatide ristteras on plasttoode, mida kasutatakse plaatide vahe suuruse reguleerimiseks. Seda kasutatakse plaatide keskel oleva tühimiku reguleerimiseks, muutes plaadid korrapärasemaks ja ilusamaks ning muutes plaatide vahe ühtlaseks ja ühtlaseks.

Toote üksikasjad

Plaatide risti vahetükid

Plaatide vahetükk
1 Kasutame erinevaid tüüpe erinevate klientide vajaduste rahuldamiseks. Igal vormikomplektil on kahte tüüpi: standardvorm ja käepide.
2Medium PE - hoiab plaatide kindlalt paigas kiireks ja täpseks paigaldamiseks. Täppisvormitud, väljapressimata, tugevuse ja stabiilsuse tagamiseks.

  

Omadused:

1) Keraamiliste põrandate ja suurte seinaplaatide jaoks
2) Vahetage plaadid ühtlase süstmördijoonega ühtlaselt
3) Suurus: 1,0mm, 2,0mm, 2,5mm, 3,0mm, 4,0mm, 5mm, 6mm, 8mm
4) Pange plaatide vahele ja tagage plaatide võrdne kaugus
5) Materjal: plastik PP PE
6) Värv: valge, must, hall või vastavalt kliendi soovile

Kasutamine:
Keraamiliste plaatide, klaasi, seinte, graniidi, seina-, põrandaplaatide, dekoratiivesemete jaoks, näiteks paigaldise alumiinium-plastplaat, ja seda on väga lihtne paigaldada
Plaatide vahetükk, Plastist plaatide vahekamber, Plaatide rist, Tõmmake vahetükk välja, käepidemega vahetükk

Plaatide paigaldamine: 1. samm

Segage piisavalt liimi, et katta selle lõigu suurus, mille võite selle tööaja jooksul laduda (kui palju aega kulub õhukese mördi paigaldamiseks ja töövõimetuks muutmiseks). Töötage alt ülespoole, levitades liimi ühtlaselt ja kammige seda kellu sälguga servaga. Alustage altpoolt ja suruge plaat kerge keerdumisega plaadi abil uhmrisse.

Plaatide paigaldamine: 2. samm

Jätkake valitud mustri paigaldamist, kasutades vahedetaile, kui plaat pole kinni tõmmatud. Pange tähele vahedetailide paigutust ja asukohta. Vaherõngade paigutamine plaatide pinnale ühtlaseks teeb nende eemaldamise keeruliseks. Nende sisestamine ülaltoodud viisil muudab eemaldamise lihtsaks. Kui põldplaat on paika pandud, lõigake ja paigaldage servaplaadid.

Plaatide seina peal hoidmine

Kui te ei kasuta varjatud alust ja kui teie paigutus põhjustab põrandast plaatide lõikamist, kleepige tasapind 1x või 2x tasapinnaga mööda tasapinda, millele teie esimesed täisplaadid pannakse. Plaat hoiab read paigal ja takistab plaatide libisemist seina alla. Isegi kattega aluse või plaadi ja vahedetailide korral peate võib-olla võtma ettevaatusabinõusid, et hoida plaati seina peal, kuni liim kõveneb.

Sõitke naelad osaliselt seina sisse vähemalt iga kolmandik iga plaadi pikkusest ja kleepige plaadid maskeeriva teibiga. Kui teie paigutus nõuab kattega plaatide alust, paigaldage see kõigepealt, tasandades seda nailonkiiludega. Seejärel plaatimine.

ZHE JIANG HANER PLASTIC CO., LTD asutati aastal 2008, tal on 10-aastane plasttoodete tootmise kogemus. Meie ettevõte on spetsialiseerunud kaabliklambrite, kaabliläbiviigude, veekindlate korpuste, seinapistikute ja muude juhtmestiku tarvikute tootmisele. Meie tehas asub Ningbo ja Shanghai sadam. Ja meil on kõrged toodete standardid, need on sertifitseeritud ROHS, CE SGS, ISO9001 ja muude sertifikaatide ning muude rahvusvaheliste kvaliteedisüsteemide kinnitustega ning aktsepteerime ODM-i ja OEM-i, meie tooted on eksporditud Kagu-Aasiasse Lähis-Ida, Euroopa ja Ameerika riigid kiitsid neid üha rohkemate klientide poolt usaldusväärsuse ja stabiilsuse tõttu väga kõrgelt. Klientide nõudmistele vastamiseks ja lubamiseks lubame, et uurime lähemalt ja loome paremaid tooteid, millega olete rahul.Hot Tags: plaatide risttala, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like