Paigaldatud seinade seinapistikud

Plastist seinapistikut kasutatakse erinevate väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, raskete seadmete ja esemete tõstmiseks.

Toote üksikasjad

HERH paagutatud seina seinapistikud .jpg

Tootekirjeldus

1.jpg

3.jpg

4.jpg


Paigaldatud seinade seinapistikud

膨胀 管


Miks peaksite valima Zhong Gu?

 

1) Tööstuskogemus ja arenenud seadmed

Oleme saanud rohkem kui kümneaastase kogemuse kinnitusdetailide uurimisel , arendamisel ja tootmisel ning meil on rohkem professionaalseid tehnilisi töötajaid disaini ja kvaliteedikontrolli alal. Seal on 80 komplekti täiustatud tootmisseadmeid ja rohkem kvaliteedikontrolli vahendeid, et tagada meie kliendi täielik rahulolu.

2) tuhandeid tooteid ja kakskümmend erinevat tüüpi kataloogi

Meil on kahekümne erinevat tüüpi kataloogi teie jaoks ja tuhandeid tooteid teie jaoks. Samuti saame seda teha vastavalt teie soovile. Võite meid vaidlustada, kui saate.

3) hea teenindus ja kõrge kvaliteet

Pakume igasuguseid rahvusvahelisi sertifikaate, näiteks ISO 9001 sertifikaat jne. Kõik meie tooted peavad läbima neli kontrolli. Esiteks , tootmiseelne materjalide kontroll; Teiseks , QC ametialane kontroll; Kolmandaks , müügimehe juhuslik kontroll ja kolmanda osapoole kontroll või kliendi kontroll. Meie müük on veebis saadaval peaaegu 24 tundi , pakkudes parimat müügi- ja müügijärgset teenust.

4) Parim hind

Asutatud aastal 2004, on meie tehas ja kontor Dongguanis, Guandongi provintsis. Ühest küljest on enamik meie tooraine tarnijatest teinud meiega juba aastaid koostööd ja nad saavad meile pakkuda parimat hinda. Teisest küljest on meil hea töösüsteem, mis muudab meie tootmise normaalseks ja tõhusaks. Sel viisil aitavad need meil kokku hoida kõige rohkem kulusid, mis muudab meie tooted teiste tarnijatega võrreldes konkurentsivõimelisemaks.2.jpg tive

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Hot Tags: seinakontaktid tankeeritud seinte jaoks, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like