Õõnesseinte seinapistikud

Plastist seinapistikut kasutatakse erinevate väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, raskete seadmete ja esemete tõstmiseks.

Toote üksikasjad

HERH õõnesseinte seinapistikud .jpg

Tootekirjeldus

1.jpg

3.jpg

4.jpg


Õõnesseinte seinapistikud

膨胀 管


Hiina tehase nailonist seinapistikuankru kirjeldus

1. Sobib: tahke tellis, krohviseinad, kergpaneel, betoon, poorbetoon, suure auguga telliskivi, lubjakivi liiv ja muu selline seinamaterjal. Fikseeritud: televiisorid, väikesed seadmed, valgustus, sanitaarne warem rätikuhoidja, peeglid, pildiraamid, oli hbasinm tulelüliti, kardinapuud ja muud.

2. Kohaldamine: puidukruvid, isekeermestavad kruvid, puitkiudplaatide naelad, sukeldatud kruvi ja nii edasi. Kuid seda kasutatakse õõnesseinas. Haamritüüpi kruvi ja tüüpkruvi ei saa saadaval olla.

3. Omadused: Spetsiaalne neli laienemisdisainilahendust, Nelja paisumisjõuga tahke seina korral, õõnesseina kirstu laienemises, spetsiifiline pöörlemisvastane ja brabi disain, kasutades toodet, mida on keeruline pöörata ja tõmmata. Spetsiaalse disaini pöörlemist pole kerge pöörata ja välja tõmmata. RoHS, hea sitkus ja löögikindlus, mitte lõhkemiskoefitsient, kiire, täpne paigaldamine kiire, parandab töö efektiivsust ja paigalduskvaliteeti, korrosioonikindlus, vananemiskindlus temperatuuril 40 ° C – 80 ° C võib hoida häid tulemusi.


2.jpg tive

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Hot Tags: õõnesseinte seinapistikud, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like