Seinaankrud rasketele objektidele

Plastist seinapistikut kasutatakse mitmesuguste väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, rasketehnika ja esemete tõstmiseks.

Toote üksikasjad

HERH seinaankrud rasketele objektidele .jpg

Tootekirjeldus

1.jpg3.jpg

4.jpg


Seinaankrud rasketele objektidele

  膨胀 管

❤ 1, KÕRGE KVALITEET --- Ankru originaal plasttoru, PP survevalu, kõrge elastsus, paks sein, pidev voltimine, vastupidavus ja löögikindlus.

❤ 2, PÕHJALIK KONSTRUKTSIOON --- Laiendamine on terviklikum, kruvi on disainitud, konstruktsioon on mõistlikum ja lihtsam, plasttoru hoiab kruvisid kindlalt kinni, kruvid on paksendatud, nii et toru on täielikult laienenud.Lõhendatud soonikkoes ankrutes laienevad kruvi pingutamisel kahel vastasküljel, suurenenud hoidejõud, laiendushülsi pöörlemisvastane konstruktsioon, kruvi pingutamist ei järgita puurimisel

❤ 3, Kruvidega --- Kvaliteetsete, kõrge karedusega, keermega teravate kruvide, deformeerimata kergete kruvide abil saab paisutustoru täielikult avada, kõrge stabiilsuse.

❤ 4, RASKE KOHT --- Plasttoru tera on paigaldatud, et vältida paisumistoru pöörlemist ja hõõrdumise suurenemist. Hea laienduskõvera kujundus suurendab oluliselt fikseeritud jõudu.

❤ 5, MIDA SAATE --- Saate 100 tk seinaankru 100 tk isekeermestavate kruvidega. Veelgi enam, seal on 10tk isepuurivad kipskrohvi tsinkankrud 10tk kruvidega. Need vastavad kõigile teie vajadustele!


2.jpg

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Kui näete seda lõiku, palun andke meile tellimuse vormistamisel sellest teada, saadame teile väikese kingituse.

Hot Tags: seina ankrud rasketele esemetele, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like