Toggleri õõnes seina ankrud

Plastist seinapistikut kasutatakse mitmesuguste väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, rasketehnika ja esemete tõstmiseks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

HERH Toggler õõnes seina ankrud .jpg

Tootekirjeldus

1.jpg3.jpg

4.jpg


Toggleri õõnes seina ankrud

  膨胀 管

Suure tugevusega poldi ja keevituskruviga, vedruseibiga terase tootmisele spetsialiseerunud ettevõtet rakendatakse peamiselt raudtee-, maantee-, silla-, teraskonstruktsioonide kõrghoonetes jne. Toote kvaliteet ja klientide usaldusväärsus.

Kõik meie tooted kasutavad häid materjale ja kaasaegseid tehnilisi oskusi, mis sobivad Euroopa kvaliteedistandardiga. Oleme kuulsad hea kvaliteedi ja soodsa hinna poolest. Müüme oma kaupu paljudesse riikidesse, nagu Tadžikistan, Kõrgõzstan, Usbekistan, Türkmenistan, Kasahstan, Venemaa, Ukraina jne ning mõnda Lähis-Ida ja Kesk-Euroopa riiki. Bränd HERH on tippkvaliteedi sümbol. Jätkame uute toodete väljatöötamist, järgides kogu maailmas uut moodi ja sanitaartehniliste toodete uut ala.

2.jpg

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Kui näete seda lõiku, palun andke meile tellimuse vormistamisel sellest teada, saadame teile väikese kingituse.

Hot Tags: toggler õõnes seina ankrud, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like