Kipsplaatide seinapistikud rasketele esemetele

Plastist seinapistikut kasutatakse erinevate väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, raskete seadmete ja esemete tõstmiseks.

Toote üksikasjad

HERH kipsplaadi seinapistikud rasketele esemetele .jpg

Tootekirjeldus

1.jpg3.jpg

4.jpg


Kipsplaatide seinapistikud rasketele esemetele

膨胀 管

Mõnel on lülitusvarred, mis kas kukuvad seina taha paika või laienevad õõnsuses. Teiste hulgas on laiad niidid, mis vedavad seina seina sooned veojõu jaoks. Kõik kipsplaadi ankrud on loodud kindla kinnituspunkti loomiseks, jagades rakendatud koormuse suurenenud pinnale.
Tiivuline plastist ankur on mõnevõrra T-tähe kujuline, selle üks ots on tiivuline väljapoole. Kui paigas on paigaldatud, asetseb tiivuline ots seinaõõnes vastu kipsplaadi sisekülge, aidates ankrul kindlalt paigas hoida. Looge auk kipsplaadil kruvikeerajaga või pöörleva tööriistaga, mis on varustatud mitmeotstarbelise lõikeotsaga. Hoidke ankru tiivuline ots kokku ja lükake ankur läbi augu. Kui ankru teine ots on seinapinnaga ühtlane, paigaldage kruvi ankrusse.

2.jpg

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Hot Tags: kipsplaadi seinapistikud rasketele esemetele, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like