Kipsist seinakorgid

Kipsist seinapistikuid kasutatakse erinevate väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, raskete seadmete ja esemete tõstmiseks.

Toote üksikasjad

HERH kipsist seinapistikud

Meie ettevõtte valmistatud kipsist seinakorgid hõlmavad kõiki tüüpe. Ankrut saame toota vastavalt kliendi soovile, näiteks materjali ja värvi, ning spetsiaalsete ankrute või muude plasttoodete jaoks saame välja töötada ka uue hallituse.

.jpg

Tootekirjeldus

1.jpg

3.jpg

4.jpg


Kipsist seinakorgid

膨胀 管

Kasutusviis: pange ankur selle toetavasse auku, seda laiendatakse isekeermestavate kruvidega, nii et sein ja ankur suruvad kruvi kokku, muutes selle ohutuks ja kinnitamaks kauba riputamist.Vältige korduvkasutamist augud ja seinapistik. Mitu korda kasutatavad augud laienevad, kui seinapistik esmakordselt laieneb, ja kaitsevad pingeid. Kui sama auku kasutatakse mitu korda, põhjustab see libisemist. Kui sama paisutustoru kasutatakse mitu korda, puruneb seinakork, deformeerub ja kruvi nihkub ning pingutusjõud on nõrk.

Kasutamine: saab kasutada masinate, elektroonika, riistvara valmistamise masinate, treppide, uste ja akende, reelingute, mööbli jms paigaldamiseks.
Sobiv aluspind: betoon, kivi ja muud tahke tellis; rakendage koormuse ja vibratsiooni korral.

2.jpg tive

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Hot Tags: kipsist seinakorgid, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like