Raskeveokite liblika ankrud

Plastist seinapistikut kasutatakse mitmesuguste väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, rasketehnika ja esemete tõstmiseks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

HERH raskeveokite liblikankrud .jpg

Tootekirjeldus

1.jpg3.jpg

4.jpg


Raskeveokite liblika ankrud

  膨胀 管

HERH Hardware 77-osaline õõnes sooneline seinapistik ilma huuleta ja keermestatud isepuurivast plastikust kipsplaadi ankrukomplektist

EZ disainikomplekt, kandevõime 75LBS. Suurte ja väikeste kinnitusdetailide tüübid kodumajapidamises kasutamiseks: televiisor, rulood, laste ohutus, kardinad, kinnitus, riputised, köök, vannituba, magamistuba, elutuba, pesuruumi valgustusseadmed, peeglid ja tarvikud, kapid, raamaturiiul, mööbel, riiulite kinnitamine, riidepuu , Pildiraami riidepuud, krohv, betoon.

Parim valik nii isepuuritavate kipsplaatide kui ka õõnes seinaga ankrute jaoks. Eelpuurimist pole vaja, lihtne kasutada kuni 50 LBS mahutavat raskust.

Boonus Phillipsi kruvikeeraja kuulub komplekti tööriistakomplekti koos rooste- või korrosioonivastaste isekeermestavate kruvidega.

Kõigile HERH riistvara majapidamistööde tööriistadele ja komplektidele kuulub üheaastane garantii. Vaadake meie teisi HERH riistvaratooteid.

2.jpg

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Kui näete seda lõiku, palun andke meile tellimuse vormistamisel sellest teada, saadame teile väikese kingituse.

Hot Tags: raskeveokite liblikankrud, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like