Rippuvad rasked asjad kipsplaadil

Plastist seinapistikut kasutatakse erinevate väikeste ja keskmise suurusega rippuvate toodete ühendamiseks ja paigaldamiseks. Seda saab kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Tarbetu kaotuse vältimiseks vältige kasutamist raskete esemete, raskete seadmete ja esemete tõstmiseks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

HERH Riputavad rasked asjad kipsplaadil .jpg

Tootekirjeldus

1.jpg3.jpg

4.jpg


Rippuvad rasked asjad kipsplaadil

  膨胀 管

Tasuta proovi elastsus Isepuuritavad nailonist laienduskorgid, mida nimetatakse ka seinapistikuteks, kruvinankriteks, tüübliteks inglise ja amrika keeles inglise keeles, mis on fiiber- või plastist (algselt puidust) tüübel, mida kasutatakse, et kinnitada kruvi leostuvasse materjali või raasuke või mis muul viisil ei toetaks kruviga kinnitatud eseme raskust. Seinapistiku plastankur on teatud tüüpi kinnitus, mis võimaldab kruvide kinnitamist seinadesse.

Alates toorainest kuni lõpptoote tarnimiseni on sellel range kontrolliprogramm. Juhtmete ettevalmistamine - karestamine - lõõmutamine - marineerimine - joonistamine - suund - valtsimine - kuumtöötlus - pinnatöötlus - pakendamine ja muud aspektid on täpne.

2.jpg

Seotud tooted

Ettevõtte info

.jpg

Pakendamine ja saatmine

2.jpg

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit

Võta meiega ühendust

ühenda meid2

Kui näete seda lõiku, palun andke meile tellimuse vormistamisel sellest teada, saadame teile väikese kingituse.

Hot Tags: raskete asjade riputamine kipsplaadile, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like