Kaabli ühenduspesa mõõtmise meetod

- Dec 25, 2018-

Temperatuuritundlike kaabliga temperatuuri mõõtmine. Tundlik kaabel paigutatakse kaabel koos ja kui kaabli temperatuur ületab kindlaksmääratud temperatuuri väärtust, kaugseire kaabel on lühistatuse ja häire antakse kontrollisüsteemi.

Tavalise temperatuuri-tundlik kaabli puudused on: hävitava alarm äratuse temperatuuri hoitakse, süü signaali ei ole täielik, süsteemi paigaldus ja töö ei ole mugav, seadmed on lihtne kahju; analoog lineaarne temperatuuritundlike kaabel võib võtta ainult teatud kohaliku liini segmendiga üksusena alarm, nii on võimalik leida täpselt kıik, mis on loodud teatud punkti. Termistori tüüp temperatuuri mõõtmine.

Termistoride kasutamisega saab mõõta temperatuuri väärtus kaabel, kuid on monosignaali, erakorralise ja A/D muutmise vajadust vastu võtta, iga termistori vajab eraldi juhtmestik, keerulisi juhtmestik ja termistori lihtne kahju, suur hooldus, andur ei ole self-test funktsiooni, vaadake korduma. Infrapuna andur temperatuuri mõõtmine. Infrapuna, kaugseire, on kõik absoluutne kõrgemal temperatuuril 0 kraadi objektide pidevalt kiirgavad infrapuna kiirguse energia ümbritseva ruumi, suurus objekti infrapunase kiirguse energia ja jaotamisel poolt lainepikkus ja selle pinnatemperatuur on väga tihedalt seotud. Seega, mõõtes infrapuna kiirgust objekti enda energia täpselt kindlaks määramiseks selle pinnatemperatuur.

Infrapuna sensing on kontakti mittesaamine mõõtmine, seega on hea tööohutus, puuduseks on, et temperatuuri mõõtmine abil objekti kiiratavust, keskkonna ja aerosoolide mõju on suurem, külglibisemise võime on halb. Termopaar tüüp temperatuuri mõõtmine.

Termoelementi edastus signaali vajab erilist hüvitist rida ja edastamise kaugus ei tohiks olla liiga pikk, ei kohandu laia levitamist kaabel juht tegelikule olukorrale; termistoride on tavaliselt platinum takistid, üldiselt vaja kasutada esmavaliku edastamise, tasakaalustatud silla väljund, edastamise kaugus ei tohiks olla liiga pikk, ja võime kaitsta häireid on halb. IC tüüpi temperatuuri mõõtmine.

Mikrolülituse topoloogia tüüp temperatuuri mõõtmise elemendid on eri liiki, millest praegune väljund tüüpi komponendid on suur sisetakistus, mis on sobiv pikamaa edastamine, tavaliselt väike suurus, võib kasutada korrosiooni ja niiskuskindla kõrgel temperatuuril termilise juhtiv silikoon tihend mõõtepunkti, välimine juhtmestik alates kaks rida Edasta andmed, kuid mõõdetud hetkel elektromagnetilise mõju. Kiudoptilised jaotatud temperatuuri jälgimiseks. Kiudoptilised jaotatud temperatuuri mõõtmise süsteemi on rohkem arenenud. Temperatuuri mõõtmine on saavutatav Ramani hajumise temperatuuri mõju pärast laser impulsi kiudu edastatud luuakse. Viimane fiiberoptiliste hajutatud temperatuuri jälgimise süsteem võimaldab fiber circuit jõuda pikkus km, mõõtmise täpsus ± 1 ° c. Kiudoptilised jaotatud temperatuuri jälgimise süsteem on, et hotspot seisukoha piki kaablit võib paigaldada suure täpsusega, mis võib kuvada ja salvestada temperatuuri trajektoori mis kasutamise eelis muuta kõver, mille saab positsiooni tööpunkt real. See süsteem nõuab oskust määrata asukoha leviala paigaldamise ajal, kuid tugineb eelnevalt valmistatud seadmeid ja optilised/thermal andmetöötlus, mis suurendab nii investeeringu lisavarustust, kuid ka nägu äsjalisatud seadme hooldusprobleemid põhjustada.