Kaabliside disain ja kasutamine

- Jan 17, 2019-

Kõige populaarsemas vormis koosneb kaabli lips tugeva nailonlintiga, millel on integreeritud käigukast, ja ühest otsast rippklamber väikese avatud korpuse sees. tõkisking, seda ei saa tagasi tõmmata, tekkinud silmus võib tõmmata ainult pingutatult. Kaablisideme pingutusseadet või tööriista võib kasutada kindla pingega kaabliside kinnitamiseks. peaga, et vältida teravat serva, mis võib muidu põhjustada vigastusi.

Et suurendada vastupidavust ultraviolettkiirgusele välitingimustes, kasutatakse polümeerahelate kaitsmiseks ja kaabli sidumise tööea pikendamiseks spetsiifilist nailoniklassi, mis sisaldab vähemalt 2% kartongi musta. sisaldavad metallilisandit, et neid oleks võimalik tuvastada tööstuslikult täidetud detektoriga. ECTFE-st (Halar) valmistatud punaseid kaablisidemeid kasutatakse pinge kaabeldamiseks.

Roostevabast terasest kaablikingad on saadaval ka tulekindlate rakendustega kaetud roostevabastele sidemetele, mis takistavad erinevate metallide galvaniseerimist.

Kaablisidemeid saab kasutada käsipuudena. Eriti ehitatud füüsilised piirangud, mida nimetatakse plastikust, põhinevad kaabli lipsude konstruktsioonil, politsei ja sõjavägi kasutavad kinnipeetavate kinnipidamiseks. mõned neist müüakse spetsiaalselt selleks otstarbeks.