Meditsiiniline ja epideemia ennetamine ühekordselt kasutatav isoleerkate kaitse

Antistaatiline kaitseriietus - lausriie
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Isolatsioonikihi roll on kahesuunaline eraldamine, mitte ainult tervishoiutöötajate nakatumise või saastumise vältimiseks ja patsiendi nakatumise ärahoidmiseks, üldiselt saab seda kasutada tervishoiutöötajate kaitsmiseks nakkuse leviku eest. patsiendi veri, kehavedelikud ja muud nakkusohtlikud ained või patsiendi kaitsmine nakkuse eest kaitsvate vahenditega.

Selle kujunduse suuruste tabel
Mini suurus
L
XL
2 XL
3 XL
4 XL
Kõrgus
165 CM
170 CM
175 CM
180 CM
185 CM
Kaal
50 KG
60 KG
70 KG
80 KG
90 KG

Tavaliselt on ühekordselt kasutatavad isolaatorid valmistatud lausriidest või kombineerituna parema läbilaskvusega materjalidega, näiteks plastkilega. Erinevate mittekootud kiudude vuugitehnoloogia kasutamisega on võimalik tagada isolatsiooniriietuse terviklikkus ja vastupidavus.Isolaaririietus peaks katma kere ja kogu riietus, et moodustada füüsiline tõke mikroorganismide ja muude ainete levikuks.Isolaariideid saab kordamööda kasutada või ühekordseks kasutamiseks ilma mütsita.Isoorõivastel peaks olema teatav kulumiskindlus ja rebenemiskindlus.

Hot Tags: meditsiiniline ja epideemia ennetamine ühekordselt kasutatav isoleerrõivaste kaitse meditsiiniline, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like