Veekindel ühendusklemm klemmliistuga

Harukarbil on löögikindluse, kuumuskindluse, keemilise vastupidavuse ja hea pinna läike omadused ning see sobib erinevate vooluringide jaoks.

Toote üksikasjad

Veekindel ühendusklemm klemmliistuga

Tootekirjeldus


1111.png11.png22222.png33333.png55555.png

ettevõtte info

9KKE096ECI @ 6} FB} ZO [EHKR

.jpg

Veekindel ühendusklemm klemmliistuga


Kasutamine: sobib sise- ja välistingimustes kasutatavateks elektri-, kommunikatsiooni-, tuletõrjevahenditeks, raua ja terase sulatuseks, naftakeemiatööstuseks, elektronideks, elektrisüsteemiks, raudteeks, hooneteks, kaevandusteks, õhu- ja meresadamateks, hotellide laevadeks, töödeks, reoveepuhastusseadmeteks, keskkonnakaitseks seadmed ja nii edasi.
Paigaldamine: 1.Siseküljel: kolm on trükkplaadi või din-rööpa aluse paigaldusavad (igas karbis on olnud üle 2 tk M4 messingist mutreid.)

2.Väljaspool: tooteid saab aluse kruviavade kaudu otse kruvide või naeltega seinale või muudele lamedatele tahvlitele kinnitada.

Üldine:

+ See on valmistatud sellistest materjalidest nagu ABS ja PC jne, elegantne väliskuju, kõrge vastupidavus. Kombineeritud kere ja kate kinnitatakse nelja plastkruviga, mida on raske maha kukkuda. Selle spetsifikatsiooni ja suuruse saab kujundada vastavalt kliendi nõudmistele. Ökonoomne ja taskukohane. Netokaal moodustab ainult raudkarbi umbes 1/4 kuni

hõlbustada käsitsemist ja kasutamist, pole korrosiooni, hea isolatsioon.

+ Veekindla harukarbi otstarve: elektri-, elektroonika-, kommunikatsiooni-, tuletõrjevahendid, juhtpaneel, klemmikarp, suur tehas, rannikuala taim, keskkonnaohtlik rajatis jne.

+ Materjale saab valida vastavalt kliendi soovidele.
KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollaritühenda meid2

Hot Tags: veekindel harukarp klemmliistuga, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like