Harukarbi paigaldamine Soffiti

Harukarbil on löögikindluse, kuumuskindluse, keemilise vastupidavuse ja hea pinna läike omadused ning see sobib erinevate vooluringide jaoks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Harukarbi paigaldamine Soffiti

Tootekirjeldus


1111.png11.png22222.png33333.png55555.png

ettevõtte info

9KKE096ECI @ 6} FB} ZO [EHKR

.jpg

Harukarbi paigaldamine Soffiti

Kliendi teatis:


1) Kui soovite Saksamaa kliente saata Fedexi kaudu, öelge Saksamaa klientidele meile oma EORI-number. Ilma selleta saame me saata ainult DHL, Hongkong Post või China Post!


2) Vene klientidele öelge palun oma täisnimi (vähemalt 3 sõna), sealhulgas ees- ja perekonnanimi ning perekonnanimi, vastasel juhul ei postita Vene Post pakk ümber ega naase Hiinasse!


3) Brasiilia klientide jaoks, kui soovite vedada Fedexi või DHL-i kaudu, öelge palun oma CPF- või CNPJ-number. Ilma selleta tagastab toll teie kaubad Hiinasse.


4) Lõuna-Ameerika (nt Argentina, Peruu, Colombia jt.) Cutomersi puhul, kui teil on maksunumber, vähendab see palju probleeme tolliga.


5) Kui valite kohaletoimetamise Hiina Posti (eriti Ukraina, Valgevene) kaudu, oodake palun kannatlikult, see on mõnevõrra aeglane, vähemalt võtab see umbes 20 päeva.


6) Mõned saatmisviisid ei paku jälgimisteavet, kui teie pakk Hiinast lahkub, kui saateaeg on vähem kui 10 päeva, kuid te ei saa pakki kätte. Palun jätke meile teade, et lisada veel 10 päeva.

KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollaritühenda meid2


Hot Tags: harukarbi paigaldamine soffitisse, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like