Mis seinapistik on

- Sep 23, 2019-

Mis seinapistik on

209

Plastist seinapistik, tuntud ka kui plastpaisuv seinapistik, seina kinnitamiseks, mittestandardsete osade jaoks, HDPE (st PE) polüetüleen või PA (nailon) nailonist toorained on survevaluvorm kõrgel temperatuuril.

Stiiliklassifikatsiooni on kahte kategooriat: jaotatud peamiselt kalakujulisteks plastist paisuvate seinapistikuteks ja sirgete plastpaisumis seinapistikuteks. Zhejiang HERH on pärast aastatepikkust tootmiskogemust välja töötanud mitmesugused sõlmelised laiendus seinapistikud, õõnes laiendus seina pistikud ja hambad. Avatud paisumisseina pistikud, õhusõiduki kujuga paisumisseina pistikud, sisseehitatavad paisumisseina pistikud, kiire paisumisega seina pistikud, koonilised paisumisseina pistikud, tornikujulised paisumisseina pistikud ja Ameerika paisumisseina pistikud jne, peajaotus: äärikuga ( Külgrõngaga), ei saa olla sinine (ümarpea), sügavkülmaga, sabal on ühendusluku saba, ka lõhestatud kahvliga jne., Sõlmes oleva laiendusseina pistiku jõudlus peab laienema, samal ajal kui saba on pingutatud Tugeva sõlmega sõlm.

Värvierinevus, põhivärviks on põhivärv hallikasvalge, hall, valge ja seda saab kohandada ka muude värvide jaoks. Toote suurus: peamiselt läbimõõdust (st toote välisläbimõõdust) on puurvarda sama suurus, peamiselt 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, pikkuse määravad tavaliselt sobivad kruvid, plastist üldise seinapistiku pikkus on umbes 5 mm lühem kui kruvi pikkus, vastavalt toote erinevale seinapaksusele, sest ankurdatud eseme seina paksuse eemaldamiseks. Toote omadused, hea elastsus, suur tõmbejõud, löögikindlus, pragudeta, tugev kõvadus, rooste puudub, suur elastsus, lestavastane, hallitusevastane, vesi ei paisu, pole kokkutõmbumist. Tulekindlus 94V-2, happekindel. Ettevaatusabinõud plastist seinapistikute ostmisel: kui ostate plasttooteid, palun ostke uusi tooraineid. Ärge kasutage taaskasutatud materjale.

See hõlmab esemete stabiilsust ja väikeste osade suuri funktsioone. Ärge võtke seda kergekäeliselt, vastasel juhul lähevad kulud tulevikus tõsiselt kaduma.