Milline on parim viis toite- ja kaabeljuhtmete eemaldamiseks põrandal elamisest?

- Oct 21, 2019-

Milline on parim viis toite- ja kaabeljuhtmete eemaldamiseks põrandal elamisest?


- Kaablikinnituse tõstmiseks kasutage kaabliklambreid (need on sisse keeratud, naelutage sisse ja kleepige külge), kinnitage need võib-olla mööbli põhja külge või sirgendage need vähemalt läbi põrandalaua või seina.

- tehke kohandatud pikendusjuhtmed. See kõlab veider, ma tean, kuid paraja pikkusega - sirge ja puhas - juhe on väga väike segadus. Juhtmete pikkust on lihtne reguleerida: ostke lisapistik, kuid kõik, mida vajate, on traadilõikurid ja kruvikeeraja. Viis minutit kaabli kohta. Lihtne.

- Paigaldage pistikupesad täpselt sinna, kuhu vajate. Eriti põrandakülades olevad turustusvõimalused pakuvad teie ruumile lausa luksuslikku tüüpi puhtust. Õppige seda ise tegema ... see pole nii raske (aga investeerige siiski puugi testerisse!)

- Paigaldage pistikute ribad oma mööbli sisse. Meediumikapp, kuhu pole paigaldatud pistikuriba, on lihtsalt rumal. Minu ööstendides on pistikud!

- Investeerige traadita tehnoloogiasse. Kõla kas ilmne või kallis, kuid kui kasutate võrdlust teiste ülaltoodud meetoditega, on mõnikord odavaim lahendus. Toimib suurepäraselt heli edastamiseks, võrkude loomiseks ja näiteks termostaatide jne jaoks. Traadita printerid ja USB-pordid on fantastilised. Isegi kui te pole arvutimürkija, võib traadita pääsupunkt olla lahendus heli ja muude signaalide edastamiseks kogu teie majas.

- Kaablid ühendada. Kaablite sidumine, elastse katte sisse mähkimine või muul viisil sirgendamine ja "vähem" üksikute kaablite tegemine võib tõesti aidata.

-- Minu lemmik? Eemaldatavad põrandalauad. Tõmban need alla, juhin oma kaablid ja panen siis uuesti üles. MÄRKUS. Teie kohalik elektriseadustik võib selle keelata. Toimib kõige paremini madalpinge juhtmetega.

- Kasutage vähem elektroonikat. Kõlab TÕELISELT tobedalt, kuid mingil hetkel sain aru, et me ei kasuta enam oma DVD-mängijat ... ega tagumisi kõlareid. Panin nad kappi (igaks juhuks), kuid salvestasin endale tonni kaableid, eemaldades need alalisest av-seadistusest.

- Veel üks ilmne, kuid tobe : tõmmake asjad lahti. Kui tihti te seda lampi kasutate? Kas vajate tõesti igas toas oma telefoni laadijat? Hinnake seda, mida te ei kasuta, ja kõrvaldage see.