Veekindel nailonkaabel

- Nov 16, 2019-

Veekindel nailonkaabel

Rakenduse redigeerija loomine

1, normaalse tehnoloogia paigaldamine

Pärast ühendustoru valmistamist mähitakse see kollase lindiga, kattuv laius on pool ribalaiusest ja mähise pikkus on üle 150-200 mm. Kihtide arv sõltub pingetasemest. Seejärel mähitakse välimine kiht J-20 isekleepuva lindiga ja kattumine on poole ribalaiusega. Pikkus peaks olema vähemalt 100–150 mm üle kollase lindi ja kihtide arv ei oleks väiksem kui 6 kihti.

Pärast kolme etapi lõppu. Need ümardatakse ja keritakse seejärel isekleepuva lindiga vastavalt ülalkirjeldatud kujule ümmarguse kujuga ja mähitakse lõpuks plastikust kulumisvastase lindiga, kattuv amplituud on pool ribalaiust ja kattuv amplituud on pool ribalaiust. Pikkus peaks ületama isekleepuva lindi vähemalt 150 mm võrra ja kihtide arv olema vähemalt 3 kihti.

2. Madalpingekaabli vaheühenduse veekindlad töötlemisetapid:

1) Pärast klemmi kokkupressimist mähkige veekindel liim klemmi ümber. Kahandage termokahanevat toru.

2) Kui tegemist on kergelt niiske keskkonnaga, mähkige kaabli mõlemasse otsa veekindel pakkimislint ja tõmmake ümbristoru kokku (ümbrise toru kaks otsa tuleb liimida).

3) Kui keskkond on halb, peate veekindluse tugevdamiseks kasutama isekleepuvat veekindlat teipi (võite kasutada ka termiliselt kokkutõmbuvat veekindlat teipi, tavaliselt kasutame isekleepuvat teipi, kaabli kahjustuste parandamiseks kasutatakse termokahanevat teipi). viis on:

A. Pärast veekindla täitmisliimi täitmist mähkige täitekummi välimine kiht isekleepuva veekindla teibiga või venitage isekleepuvat veekindlat teipi mitmekihilise mähkimise jaoks, kuid paksus ei tohiks olla liiga paks, et mitte põhjustage isoleerhülsi sisenemist.

B. Kahandage termokahanevat toru liimis.

C. Mähkige veekindlat teipi termiliselt kokkutõmbuva toru mõlemasse otsa, mähkige seejärel isekleepuva veekindla lindi kiht, mähkige veekindla teibi ja isekleepuva teibiga kaabli isolatsioonikihi mõlemasse otsa ja soojendage seejärel kattekihi kokkutõmbumist. ümbrise toru.

3, ettevaatusabinõud paigaldamisel

1) Kaabelühenduse mudeli spetsifikatsioonide kohaselt on kaabelühenduse materjali kvaliteet ebaühtlane. Kuid kaabelühenduse kvaliteedi tagamiseks on soovitatav mitte olla odav. Parim on valida kaabelühenduse tootja materjal, millel on usaldusväärne kvaliteet.

2) Kaabelühenduse kasutamisel on kõige parem mitte valida vihmaseid päevi, kuna kaabli vesi mõjutab tõsiselt kaabli kasutusiga ja võib juhtuda isegi lühiseõnnetus.

3) Enne kaabli veekindla pistiku valmistamist lugege kindlasti hoolikalt tootja tootejuhendit. See on eriti oluline 10kV ja kõrgema kaabli korral. Enne kui teete kõik toimingud.

4) Pidage meeles, et ühetuumalise soomustatud kaabli klemmiühenduse korral, mille võimsus on üle 10kV, on terasriba ainult üks ots maandatud.

5) Vasktoru vajutamisel ei tohiks see olla liiga kõva. Niikaua kui see on oma kohale surutud, on vase otsa pinnal pärast krohvimist palju tõstetud punkte. See tuleb tasandada viiliga ja voldid ei tohi jääda.

6) Kuumalt kokkutõmbuvad kaabliühendused Kui kasutate puhurit, siis arvestage sellega, et puhur liigub edasi-tagasi ega saa pidevalt valgust puhuda ainult ühes suunas.

7) Külma kokkutõmbuva kaabliühenduse suurus peab olema rangelt vastavuses joonistusjuhistega, eriti toe eraldamisel reserveeritud torust. [1]


Rakenduse märkuse redigeerimine

1) Veekindla ja pikema töö tagamiseks on soovitatav kasutada topeltseintega termokahanevad varrukad ja isoleerivad hülsid.

2) Teatava rõhu tagamiseks, mida vuugis talutakse, soovitatakse isolatsiooni ja kaitse tugevdamiseks lisada ümbristoru.

3) Kasutatav isekleepuv teip (või termiliselt kokkutõmbuv veekindel teip) on isolatsiooni ohutuse tagamiseks kõrgsurvetoode.

4) Ehituse ajal on vuugid eelistatavalt astmelised (st kaableid ei pea korralikult lõikama ja dokkima).

m16--