Terminalibloki lühitutvustus

- Aug 24, 2019-

Ajalugu

1928. aastal leiutas Phoenix Electric maailma esimese kombineeritud klemmiploki, mis on moodsa klemmliistu embrüonaalne vorm, ning ühtlasi ka esimese leiutise patendi, mille Phoenix Electric taotles ja sai. Pärast seda on Phoenix Electric teinud kirglikke uuendusi, pühendudes erinevate ühendustehnoloogiate arendamisele ja moodustanud täiusliku elektrilise liidese tehnoloogia süsteemi, millest paljud on muutunud tööstuse rakendustandarditeks.

Definitsioon

Klemmliistu kasutatakse juhtmete ühendamise hõlbustamiseks. See on tegelikult metallist tükk, mis on ümbritsetud isoleeriva plastiga. Juhtmete sisestamiseks on mõlemas otsas augud. Pingutamiseks või lahti keeramiseks on kruvid, näiteks kaks juhtmest. Mõnikord tuleb neid ühendada ja mõnikord tuleb need lahti ühendada. Sel ajal saab neid klemmliistu kaudu ühendada. Selle saab igal ajal lahti ühendada, ilma et peaksite neid kokku keevitama või kokku keerama. See on väga mugav ja kiire. Ja sobivad suure hulga juhtmete ühendamiseks, energeetikas on spetsiaalsed klemmiplokkide rida, klemmikarp, ennekõike juhtmestiku klemmid, ühekihilised, kahekihilised, voolu-, pinge-, tavalised, purunevad ja nii edasi. Usaldusväärse kontakti ja piisava voolu tagamiseks kasutatakse teatud survet.

Klassifikatsioon

Ühendusklemmid saab jagada Euroopa klemmide seeriaks, pistikühendusega klemmide seeriaks, trafo klemmiks, hoone juhtmestiku klemmiks, tara klemmide seeriaks, vedruklemmide seeriaks, rööbaste klemmide seeriaks, läbi seina ühendatavate klemmide seeriateks, fotoelektriliste ühendusklemmide seeriaks, 110 klemmide seeriaks. 205 klemm, 250 klemm, 187 klemm, OD2.2 klemm klemm, 2,5 rõnga klemm, 3,2 rõnga klemm, 4,2 rõnga klemm, 2 rõnga klemm, 6,4 rõnga klemm, 8,4 rõnga klemm, 11 rõnga klemm, 13 rõnga klemm klemm ja ümbris seeria, erinevad rõngaklemmid, toruklemmid, ühendusklemmid, vaskvöö raudrihm (2-0-0) 3, 4-03, 4-04, 6-03, 6-04 jne.