Sobivad juhud PVC-harukarpide jaoks

- Jun 30, 2020-

Sobivad juhud PVC-harukarpide jaoks

PVC harukarp on spetsiaalselt projekteeritud ja toodetud elektriseadmete ohutuse tagamiseks. Ta kasutab toorainena kvaliteetseid PVC-materjale ja seda töödeldakse täiustatud tootmistehnoloogia ja tootmisseadmete abil. Tootmisprotsess on rangelt kooskõlas asjakohaste spetsifikatsioonidega. PVC harukarbi tooted kuuluvad sarja kvaliteedikontrolli enne tehasest lahkumist. Turule voolab ainult kvalifitseeritud tooteid. Seetõttu on PVC-harukarbi toote kvaliteet piisavalt tagatud. Laske GG-l 39 tutvustada PVC harukarbi sobivaid juhuseid, et aidata teil PVC-ühenduskarbist paremini aru saada.

PVC-harukarpide kasutamine ehitusprojektides on tuleohutusnäitajate saavutamine. Oma hea füüsikalise ja keemilise stabiilsuse ning suurepärase korrosioonikindluse tõttu vastavad need erinevate ehituskeskkondade vajadustele ning pakuvad head tehnilist ohutust ja elektriohutust. Kaitse.

Põhjus, miks PVC-harukarp vastab tuleohutusindeksile ja aitab tõhusalt säästa elektriohutust, on see, et PVC-harukarbil on eraldi maandusjuhtme konstruktsioon, mis võib tõhusalt vähendada ja vähendada elektrisädemete teket, ning seetõttu, et tooraine, vastupidavus Põlemisomadused on samuti väga head, mis võib tõhusalt vähendada ohutusõnnetuste esinemist.