Tagastatav materjal

- Nov 07, 2019-

Tagastatav materjal


Sissejuhatus

Tagastatav materjal, tuntud ka kui ringlussevõetud materjal, on materjal, mis moodustatakse pärast seda, kui seda toodetud jäätmematerjal uuesti töötleb, või vana materjali pärast kasutamist. Seda kasutatakse tavaliselt sellistes tööstusharudes nagu orgaanilised lehed, nailon, madala tihedusega polüetüleenlehed ja abs-plast.


Eelised ja puudused

Kuna maailma ressursid on alati inimeste jaoks kuum teema, süveneb ressursside säästmise loosung aeglaselt inimeste südamesse. Seetõttu on vältimatu ka tagastatavate materjalide ärkamine, et inimesed saaksid ressursside ringlussevõtu abil tõepoolest saavutada keskkonnakaitse ja energia säästmise. Materjali tagastamise suurim eelis on see, et hind on kindlasti odavam kui uus materjal. Ehkki selle üldine jõudlus ja omadused pole uue materjaliga võrreldes nii tugevad, ei pea me toote valmistamiseks kasutama paljudes omadustes ja toimivusega materjale. Selle tegemiseks kulutab see palju ebavajalikke atribuute ja tootlus on erinev. Erinevate vajaduste kohaselt on vaja töödelda ainult atribuutide teatud aspekte, toota vastavaid tooteid, nii et ressursid ei läheks kaduma. .

Sama materjal on aga ka kahe teraga mõõk. Nõuetekohane kasutamine võib kulusid vähendada. Korduv kasutamine vähendab aga elektri- ja leegiaeglustiomadusi, liigset raskmetallide sisaldust ja korduvat plastifikaatorite lisamist, mis võib tootmise ajal põhjustada kantserogeneesi. Ained kahjustavad pikas perspektiivis tootjate ja kasutajate tervist. Seetõttu tuleks materjalid, mida ei saa enam kasutada, tarbetu varjatud ohu vältimiseks õigeaegselt utiliseerida.


kasutada

Materjalid toodetakse tavaliselt keemiatoodete ringlussevõtu ja ringlussevõtu teel. Teatud töötlemismeetodi abil valmistatakse mitmesuguseid vastavaid tooteid. Tootenõuded on erinevad ja materjalide omadused on erinevad, nii et materjale saab toota materjalide abil. Erinevad tooted maailma ressursside probleemide tõttu. Üha enam kasutajaid kasutab ringlussevõetud materjale ja plasttoodete tootjad eelistavad üha enam ringlussevõetud materjalide kasutamist.

Kõik HERHi tooted kasutavad toodete kvaliteedi tagamiseks uusi materjale ja kannavad vastavat vastutust seotud kvaliteediprobleemide eest.