Seotud materjalid juhtmeterminalide jaoks

- Dec 25, 2018-

Ema terminalid ja avalikud terminalid

1. Algterminali või avaliku terminali materjal peab olema vasesulam või vasesulamist, niklit või nikli sulamist.

Erand: kui seadme või seadme konstruktsioon seda võimaldab, võib algterminal või avalik terminal olla galvaniseeriv plaat või mitte-galvaniseeritud, kuid korrosioonikindel sulam

2. Kui vormitud vanematerminal või trimmitud avalik terminal on terminali riba kujul, kui klemmribad paigutatakse pidevalt mehaanilisse tööriista, on klemmliist kõverdatud ja eraldatud, siis selles juhul ei nõua terminali ja klemmi rihma serva galvaniseerimist.


2 standardterminali

Mehaanilise jõudluse testi kümnendas osas peaksid pistikupesa katse ja 11. jaotises olev sisestamine standardvarustusmaterjalis, mida kasutatakse väljatõstekatses, olema mitte-galvaniseeritud messing, mis vastab C26000 sulamile.

Temperatuuri- ja termotsükli testides kasutatavad standardsed klemmid peaksid olema LO 30T kõvaduse standardi kohaselt tina-pinnatud plaadid või korrosioonikindlad terased, mille kõvadus on Lo'i kõvadus 68 ± 5.

Erand: kui algterminal kehtib ainult vasesulamist ühendava avaliku terminali kohta, tuleks katsetamiseks kasutada C26000 vase sulami standardterminali. 2.3 Vastavalt Luo 30T kõvadusstandardile on materjal messingist standardne terminaalne kõvadus 62 ± 7