PVC harukarp, vajalikud materjalid elektri ehitamiseks

- Aug 31, 2020-

PVC harukarp, vajalikud materjalid elektri ehitamiseks

Harukarp on elektrikute jaoks üks tuttavamaid materjale, kuna vooluahelate paigaldamisel on vaja kasutada harukarpi liigsete nurkadena, liigse juhtmehoidjana jne ning PVC-ühenduskarp on kõigi ristmike hulgas kõige tavalisem kastid. PVC harukarp, vajalikud materjalid elektri ehitamiseks.

PVC-harukarbitootja sõnul on praegu Hiinas kasutatavatel harukarbis kaks peamist materjali: üks on PVC-materjal ja teine ​​valgest rauast materjal, kuid praegu soovitatakse üldiselt valida PVC-materjal, kuna PVC-materjal on mitte juhtiv, me teame, et harukarp on ette nähtud peamiselt juhtmete jms hoidmiseks ning juhtmete jms lekkimise vältimiseks on vaja kasutada harukinnituskarbi jaoks mittejuhtivaid materjale ja valget raudmaterjali on valmistatud metallist. Kasutajatele on lihtne haiget teha.

Lisaks on PVC harukarbi hind suhteliselt madalam kui valge rauaga harukarbi hind. Ehituse ajal sama või isegi parema efekti eeldusel on vaja valida madalama hinnaga ehitusmaterjal, mis on ka sisemine kulude kokkuhoid. nõudmine.

Mida tuleks PVC harukarbi paigaldamisel pöörata tähelepanu|Mõned sissejuhatused PVC harukarbi kohta