Probleemid, mida tuleb arvestada veekindla ühenduskasti projekteerimisel

- Dec 25, 2018-

1. Materjalide valik: praeguste veekindlate ühenduskarbi toodete peamine rakendusala on tööstuse suhteliselt karm keskkond stseeni ja vabaõhu saidile. Toote ohutusomadusi arvesse võttes tuleb arvesse võtta löögikindlust, staatilise koormuse tugevust, isoleerivaid omadusi, * mürgiseid *, vananemisvastaseid omadusi, korrosioonikindlust ja leegiaeglustavaid omadusi.

(Mittetoksilisi omadusi on laialdaselt mures, peamiselt seetõttu, et tulekahju korral veekindlad ühenduskarbi tooted ei vabasta mürgiseid ja kahjulikke gaase, tavaliselt tulekahju korral, kui see on sageli põhjustatud suurest hulgast sissehingamisest). mürgised gaasid ja enamik surmajuhtumeid 2. Konstruktsioon: arvestada veekindla ühenduskarbi üldist tugevust, ilusat, kergesti töödeldavat, kergesti paigaldatavat ja ringlussevõetavat, praegu ei ole veekindlate ühenduskarpide toodete rahvusvahelised tootjad mis tahes metallitarvikud, mis võivad toote ringlussevõtu protsessi lihtsustada, kuid enamik riigi tootjaid valib erinevaid materjale, materjali anti-glutiinne denatureerimise tulemuslikkus ei ole hea, üldiselt veekindlas ühenduskarbis, kus on paigaldatud messingist sisetükiga pesa. paigaldamise tugevuse suurendamiseks, nii et materjali taaskasutamise protsess suurendab aega ja kulusid.

Selliseid probleeme on võimalik lahendada, kui valitud on tavapäraste müüjate pakutavad kõrgefektiivsed näitajad.

3. Seina paksus: Üldiselt tuleb toodete kavandamisel arvestada toote üldkulusid nii palju kui võimalik toote löögikindluse ja glutiinivastase denatureerimise teel. Rahvusvaheline veekindel ühenduskarp disaini, ABS ja PC materjali seina paksuse vahel on üldiselt vahemikus 2,5 - 3,5, klaaskiust tugevdatud polüester on tavaliselt 5 ~ vahel. 6.5. Vahel on valatud alumiiniummaterjalist toodete seina paksus tavaliselt vahemikus 2,5 ~ 6 .

Materjali seina paksus peab olema projekteeritud nii, et see vastaks enamiku komponentide ja tarvikute paigaldamise nõuetele.

4. Kummist tihendusrõngas Materjalide valik: veekindlate ühenduskarpide jaoks on tavapäraselt kasutatavad tihenduskummist materjalid: PUR, EPDM, Neoprene, Silicon. Tihendava kummirõnga valimisel tuleb arvesse võtta temperatuurivahemikku, tõmbepinget, teleskoopkiirust, kõvadust, tihedust, kokkusurumise määra ja keemilist vastupidavust.

5. Fikseeritud veekindel juhtmestik kruvimaterjali kaanel: veekindlas ühenduskarbis koos põhikomponentide alusega on poldid, poldi materjalide valik on samuti väga kriitiline, üldkasutatav materjal on PA (nailon) või PA sulam võib kasutada ka roostevabast terasest isetõmmatavaid kruvisid. Ülemine katte kruvid peaksid olema konstrueeritud tugeva konstruktsiooniga, kuna erinevad kasutajad kasutavad erinevaid kasutusnõudeid, nagu näiteks: elektrilised kruvikeerajate paigaldamine, käsitsi paigaldamine ja muud nõuded. kruvid.