Plasttoodete tootmine masina sissepritsega vormimismasin

- Aug 16, 2019-

Mis on survevalu masin

Survevormimismasinal on võimalus vormida keeruka välimuse, täpse suuruse või kompaktse tekstuuriga plasttooteid korraga metallist sisestustega. Seda kasutatakse laialdaselt riigikaitsel, elektromehaanilisel alal, autotööstuses, transpordis, ehitusmaterjalides, pakendites, põllumajanduses, kultuuris, hariduses ja tervishoius ning inimeste igapäevaelus.

Kuidas see töötab

Survevormimismasina tööpõhimõte sarnaneb süstimiseks kasutatava süstlaga. See on protsess, mille käigus plastifitseeritud sulamisseisund (st viskoosne vooluseisund) süstitakse kruvi (või kolvi) tõukejõu abil suletud õõnsusse, et saada toode pärast tahkumist ja vormimist.

Sissepritsevormimine on tsükliline protsess, iga tsükkel hõlmab peamiselt: kvantitatiivset söötmist - plastifitseerimise sulatust - survestamist - jahutamist - jahutusavade täitmist. Pärast plastosade eemaldamist suletakse vorm järgmise tsükli jaoks uuesti.

Sissepritsevormimismasina töötavad elemendid: Sissepritsevormimismasina töötavad üksused sisaldavad kolme aspekti: juhtklaviatuuri töö, elektrilise juhtimissüsteemi töö ja hüdrosüsteemi töö. Sissepritseprotsessi, söötmise, sissepritse rõhu, sissepritse kiiruse, väljutusviisi, silindri iga sektsiooni temperatuuri jälgimise, sissepritse rõhu ja vasturõhu reguleerimine valitakse vastavalt.

kokkuvõte

Survevormimismasinal on võimalus vormida keeruka välimuse, täpse suuruse või kompaktse tekstuuriga plasttooteid korraga metallist sisestustega. Seda kasutatakse laialdaselt riigikaitsel, elektromehaanilisel alal, autotööstuses, transpordis, ehitusmaterjalides, pakendites, põllumajanduses, kultuuris, hariduses ja tervishoius ning inimeste töös. Viimastel aastatel on maailma arenenud riikide survevaluseadmete tootjad pidevalt funktsioone täiustanud, lisaseadmete kvaliteet, kandevõime ja tavaliste survevaluseadmete automatiseerituse tase. Samal ajal arendame ja arendame jõuliselt suuremahulisi survevaluseadmeid, spetsiaalseid survevaluseadmeid, reaktsiooni survevaluseadmeid ja täppisvormimismasinaid, et rahuldada plastsulamite, magnetiliste plastide ja sisetükkidega plasttoodete tootmise vajadusi.