Ülevaade plastikust harukarbist

- Oct 19, 2020-

Ülevaade plastikust harukarbist


Plastist ühenduskaste kasutatakse ehitusplatsidel, kaevandustes, kabiinides, välitingimustes elektri-, side-, tuletõrjeseadmetes, terase sulatamisel, naftakeemiatoodetes, elektroonikas, elektrisektoris, raudteel, ehitusplatsidel, kaevandustes, kaevandusväljadel, lennujaamades, hotellides, laevades, suurtes tehastes , rannikuäärsed tehased, Lõppseadmete mahalaadimine on üks elektrikute elektrijuhtmete materjalidest. Traditsiooniline juhtmestik on otsaga otseselt ühendatud traadiga ja juhtmeid saab eraldada ainult jaotuskarbi kaudu. Seetõttu on Hiinas tegelike tingimuste põhjal välja töötatud plastist ühenduskarbid.

Toored materjalid

ABS: ABS-vaik on üks viiest suuremast sünteetilisest vaigust. Selle löögikindlus, kuumuskindlus, vastupidavus madalale temperatuurile, keemiline vastupidavus ja elektrilised omadused on suurepärased ning seda on lihtne töödelda.

PC (polükarbonaat): ingliskeelne nimetus: polükarbonaat, materjali jõudlus, kõrge löögitugevus, hea mõõtmetega stabiilsus, värvitu ja läbipaistev, hea värv, elektriisolatsioon, korrosioonikindlus, kulumiskindlus, kuid halb isemäärimine, jah hüdrolüüsida kõrgel temperatuuril, halb ühilduvus teiste vaikudega.

PVC: (polüvinüülkloriid) keemilised ja füüsikalised omadused Jäik PVC on üks kõige sagedamini kasutatavaid plastmaterjale. PVC materjal on mittekristalne materjal. Tegelikul kasutamisel lisavad PVC materjalid sageli stabilisaatoreid, määrdeaineid, abitöötlusaineid, pigmente, löökained ja muid lisaaineid.