Nailonkaabli sidumise kvaliteedi testimise standard

- Nov 14, 2019-

Nailonkaabli sidumise kvaliteedi testimise standard


Üks. Nailonjuhtmete mehaanilised omadused

Nailonkaabli sidemed on tehniline plastik. Nailon 66-st survevalu abil valmistatud kaablisidemetel on suurepärased mehaanilised omadused. Nailonist kaablisidemete erinevate spetsifikatsioonide sidumisrõnga läbimõõt ja tõmbetugevus (tõmbetugevus) on erinevad (vt nailonkaabli sidemete spetsifikatsioonide tabelit). .

Kaks. Temperatuur mõjutab nailonist kaablisidemeid

Nailonkaabli sidemed säilitavad suurepärased mehaanilised omadused ja vananemiskindluse laias temperatuurivahemikus (-40 kuni 85 ° C).

Kolm. Niiskus mõjutab nailonist kaablisidemeid

Nailonist kaablisidemed säilitavad suurepärased mehaanilised omadused niiskes keskkonnas. Nailonsidemed on hügroskoopsed, neil on suurenenud niiskus (veesisaldus), neil on suurem venivus ja löögitugevus, kuid neil on vähendatud tõmbetugevus ja jäikus.

Neli. Elektrilised omadused ja suitsutamine

Nailon on hea isolatsiooniga, elektriline nimitemperatuur alla 105 kraadi ei mõjuta selle jõudlust, takistus on kuni 94V-2.

Viis. Keemiline vastupidavus

Nailonkaablisidemetel on suurepärane keemiline vastupidavus, kuid tugevad happe- ja fenoolkemikaalid mõjutavad nende omadusi suurel määral.

Kuus. Nailonjuhtme sidemete ilmastikukindlus külma ilmaga

Nailonist kaablisidemed võivad olla väga külma ja kuiva ilmaga kasutamisel haprad. Sel ajal saab seda leotada üheks ööks kuumas vees ja siis pole selle kasutamisel rabedust. Lisaks saab nailonkaabli valmistamise protsessis haprat vett töödelda keedetud veega. Veelgi enam, tootmisprotsessis tuleks tähelepanu pöörata ka temperatuuri ja kiiruse juhtimisele. Ärge laske materjalil olla liiga kaua kruvis ja materjal on kõrbenud.

Töötamiseks nailonist kaabli lips (kimbu vöö)

Ettevaatusabinõud

Üks. Nailonkaabli sidemed on hügroskoopsed. Ärge avage pakendit enne kasutamist. Pärast pakendi avamist niiskes keskkonnas proovige see 12 tunni jooksul ära kasutada või pakkige kasutamata nailonist kaablikinnitused ümber, et vältida nende kasutamist nailonist. Tõmbetugevus ja jäikus.

Kaks. Selle kasutamisel kasutage tõmbe- ja tõmbejõudu ning nailonkaabli enda tõmbetugevust (pinget) ei tohiks ületada.

Kolm. Komplekteeritud eseme läbimõõt on väiksem kui nailonkaabli läbimõõt. Nailonist kaablisidemete läbimõõtu pole mugav kasutada ja köide pole kinnitatud. Rihma järelejäänud pikkus pärast pingutamist pole vähem kui 100MM.

Neli. Komplekteeritud objekti pinnal ei tohi olla teravaid nurki

Viis. Nailonist kaabelühendust saab kasutada kahel viisil. Üks eesmärk on seda tihedalt käsitsi tõmmata ja teine on pingutamiseks ja lõikamiseks kasutada kaablikinnituspüstolit. Kaablikinnituspüstoli kasutamise korral on vaja pöörata tähelepanu kaablikinnituspüstoli tugevuse reguleerimisele. Konkreetne olukord sõltub trosside suuruse, laiuse ja laiuse ning paksuse vahel, et määrata trosside püstoli tugevus.