Märkus pistikupesa veekindla kasti paigaldamise kohta

- Apr 16, 2020-

Märkus pistikupesa veekindla kasti paigaldamise kohta:


1. Kõigepealt pöörake veekindla pistikupesa paigaldamisel tähelepanu selle paigaldamise kõrgusele, mis on võimalikult kõrge, eelistatavalt veepihust või vee väljalaskeseadmest eemal.


2. Kuna vannituba on kodukeskkonnas niiske koht, peab paigaldatud pistikupesal olema kaitsekate ja lülitil peaks eelistatavalt olema plastist kaitsekile.


3. Pistikupesa valimisel pöörake tähelepanu sellele, kas pistikupesa klamber on tihe ja selle sisestamise jõud pole piisav. Lisaks on ka pistikupesa tugevus parem. Praegune pistikupesa kasutab üldiselt tugevat ekstrusioonimeetodit, mis suurendab tunduvalt pistiku ja klambri vahelist hammustusjõudu ning väldib tõhusalt kuumuse nähtust pärast pikka kasutamist.


4. Paigaldamise ja kasutamise ajal veenduge, et teie käed oleksid kuivad, ja ärge kasutage elektrilöögi ohu vältimiseks veega lüliteid ja pistikupesasid.


5. Pöörake erilist tähelepanu pistikupesa kvaliteedile. Ostmisel pöörake tähelepanu sellele, kas toode on kvalifitseeritud toode. Kui see pole kvalifitseeritud, võib ohutus olla ka see, kuidas paigaldusprotsessis tähelepanu pöörata.