Pvc harukarbi riiklik standard

- Jul 15, 2020-

Pvc harukarbi riiklik standard

Kui tegemist on PVC-harukarpidega, võivad inimesed end imelikult tunda. Tegelikult võib PVC-harukarpide jälgi igapäevaelus näha, kuid neid pole pinnalt lihtne leida. Lülitites, pistikupesades jne kasutatakse sageli PVC-harukarpe, mis võivad tõhusalt kaitsta lülitite ohutust. Võib öelda, et need on tihedalt seotud meie eluga. Laske GG-l 39 tutvustada PVC harukarbi riiklikku standardit, mis on abiks PVC-ühenduskarpide paremaks mõistmiseks.

Pvc harukarbi riiklik standard

PVC-lülitusklapi tootmisprotsessis toodetakse see vastavalt riikliku hoone elektriseadmete aktsepteerimiskoodi GB50303-2002 asjakohastele sätetele, tagamaks, et PVC-harukarpi saab vastuvõtmisprotsessis edukalt läbida. Samal ajal on toorained valmistatud kvaliteetsest toorainest, mis tagavad PVC-ühenduskarbi korrosioonikindluse ja vananemiskindluse ning saavutavad kasutamisel paremad tulemused.

PVC-harukarpide tehnilised andmed on 86 HS-50, 86 HS-60, 86 HS-70 ja 86 HS-80. PVC leegiaeglustav harukarp on üks elektritarvikuid, kuna kaunistamiseks kasutatavad juhtmed läbivad traaditoru ja PVC harukarpi kasutatakse traadi liiteosas (näiteks pika liini või traadi) üleminekuks toru tuleb nurka suruda), Traaditoru on ühendatud PVC-harukarbiga ja torus olevad juhtmed on ühendatud juhtmete kaitseks ja juhtmete ühendamiseks PVC-harukarpi. See on PVC harukarp.