Materjalid veekindlate ühenduskastide jaoks

- Dec 25, 2018-

Praegu on maailma standardse veekindla ühenduskarbi tooraine tootmine peamiselt: ABS Engineering Plastics, polükarbonaat (PC), pc / abs, klaaskiust tugevdatud polüester, roostevaba teras.

Sõltuvalt põllukeskkonnast saab kasutaja valida materjali, mis vastab põllu kasutamise nõuetele.

ABS Engineering Plastics: akrüülnitriil-butadieen-stüreen kopolümeer (akrüülnitriil-butadieenstüreen, mida nimetatakse ABS-ks) on universaalne termoplastne polümeer, ABS-i jõudlusomadused: hea jäikus, kõrge löögikindlus, kuumakindlus, madal temperatuur, keemiline vastupidavus, mehaaniline tugevus ja elektriline jõudlus on suurepärane, seda on lihtne töödelda, töödelda mõõtmete stabiilsust ja pinna läiget hea, kergesti rakendatav, värvimine, aga ka metalli pihustamine, galvaniseerimine, keevitamine ja sidumine kaks korda töötlemisega.

Kuna abs omadused iseloomustavad selle kolme komponendi omadusi, on sellel suurepärased kõikehõlmavad omadused, mis on saanud üheks eelistatud plastikuks elektriliste komponentide, kodutehnika, arvutite ja instrumentide jaoks.

Polükarbonaat (PC) Materjal: Polükarbonaat (PC) on molekulaarne ahel, mis sisaldab karbonaatpõhiseid polümeere, vastavalt estri aluse struktuurile võib need jagada alifaatseteks, aromaatseteks, alifaatseteks aromaatseteks perekondadeks ja muudeks tüüpideks. Nende hulgas on alifaatsete ja alifaatsete aromaatsete polükarbonaatide mehaanilised omadused madalamad, mis piirab nende kasutamist insenerplastides. Praegu on tööstusliku tootmise käigus toodetud ainult aromaatne polükarbonaat.

Polükarbonaadi struktuuri eripära tõttu \ t

on muutunud viie peamise insenerplasti kõige kiiremini kasvavaks üldplastiks. pc / abs Materjalid: polükarbonaat- ja akrüülnitriil-butadieenstüreeni kopolümeerid ja segud, polükarbonaadist (polükarbonaadist) ja polüpropüleenist (ABS) sulamitest valmistatud termoplastsed plastid, koos mõlema materjali suurepäraste omadustega, ABS materjalide vormimisomadused ja mehaanilised arvutite omadused,

Löögitugevust ja temperatuuri vastupidavust, UV-resistentsust (UV) ja muid omadusi saab laialdaselt kasutada auto sisemistes osades, ärimasinates, sideseadmetes, kodumasinates ja valgustusseadmetes.

Klaaskiud Tugevdatud polüestermaterjal: Grp: klaaskiud tugevdab plastikust, kirjutatud ka kui FRP, Hiina nimi: Klaasiga tugevdatud termoreaktiivne plastik või FRP. See on komposiitmaterjal, mis koosneb kahest osast, substraadist ja tugevdavast korpusest. GRP materjali maatriks on vaik, mis toimib sidemena, ja vaik (vaik) on termoreaktiivne plast. GRP materjali tugevdav kere on klaaskiud, millel on suurem roll. GRP-l on head elektriisolatsiooni omadused ja liimimisomadused, kõrge mehaaniline tugevus ja kuumakindlus, võivad olla tekstiilid, vastupidavad üldhappele ja leelisele ning orgaanilistele lahustitele, hallitustakistusele. Vormimise kokkutõmbumine on väike, mahu kokkutõmbumine on 1% ~ 5%, peale seda, kui on lisatud kuumtöötlusvahendit, peab see olema ka rõhu all kuumutamisel.