Veekindla ühenduskarbi sisseviimine

- Dec 15, 2020-

Veekindla ühenduskarbi sisseviimine


Veekindel ühenduskarp, selle konstruktsiooni võrreldakse pritsmekindla ühenduskarbiga, välja arvatud see, et kate 2 ja ühenduskarbi korpus 1 on omavahel ühendatud erinevalt, teiste osade struktuur on sama.

Veekindla ühenduskarbi struktuuriline omadus on see, et ühenduskarbi ja ühenduskarbi kere 1 katted on ühendatud keermeteabil. Tuginedes katte ja ühenduskarbi korpuse pingutamisjõule, surutakse kuumuskindlast mustast kummist tihendusrõngas ühtlaselt kogu ümbermõõdule, nii et isegi kui on olemas tõsine veeaur või kahjulik gaas, suletakse see hästi. Blokeerige see, et mitte tungida liitumiskarpi.

Veekindla ühenduskarbi veekindel jõudlus peaks vastu pidanud 5 meetri pikkusele kaugusele. Kasutage umbes 25 mm läbimõõduga segisti, et pihustada vett mis tahes suunas. Veerõhk enne otsiku väljalaskeava on vähemalt 2 kg/cm. Test kestab 5 minutit. Pärast katset avage juhtmestik Jälgige karbi katet ja ükski vesi ei tohi tungida ühenduskarpi.

Veekindla jõudlusega ühenduskarbi termoelement ja termiline vastupidavus sobivad stseenile, kus vett sageli pihustatakse. Näiteks seadmed paigaldatud hallitanud ilm või siseruumides seadmed tuleb puhastada sageli. Lisaks on veekindlat ühenduskarpi lihtne kokku panna ja lahti võtta. Pärast ühenduskarbi kaane avamist on see ketiga ühenduskarbi korpuse külge poltidega kinnitatud, nii et see ei lähe kaotsi. Need sobivad paremini kõrgmäestiku seadmetele.