Paigaldus kaalutlused kaabli ühendused

- Dec 25, 2018-

1, dirigent dirigent ühendus-ühendus nõuab väike takistus ja piisava mehaanilise vastupidavusega, ühendus võivad ilmuda terav nurk.

Kesk- ning Madalpingeseadmete kaabliühendust dirigent on levinud valtsimisega, surve vastuvõtja Märkus:

(1) valimisel asjakohane juhtivus ja mehaanilist vastupidavust dirigent ühendust võtta üle;

(2) siseläbimõõduga surve ülevõtmine ja ühendatud juhtme core Väline läbimõõt on 0,8 ~ 1,4 mm × koordineerimise lõhe;

(3) ühine väärtus pärast valtsimisega ei tohiks olla suurem kui 1,2 korda korda suurem EQUALi dirigent ja ühise vask dirigent tõmbetugevus ei ole alla 60n/mm2;

(4) enne pressimist, dirigent välispind ja ühendav toru pind on kaetud juhtiv liim ja oksüdatsiooni film on hävitatud traatharja;

(5) ühendavad torud, traat core juhtmed teravad nurgad, harjased jne, faili või liivapaberiga lihvitud sile.

2, sisemine pooljuhtide varjestus ravi.

Kui kaabel keha on sisemine varjestus ühise tootmise valdkondades tuleb taastada rõhk üle varjestus kiht ühine dirigent osa võtta, sisemine pooljuhtide varjestus kaabel tuleb tühistada, et ühendus ühendavad pea varjestus saab ühendada omavahel, sisemine pooljuhtide järjepidevuse tagamiseks, et ühise ülevõtmine väljatugevuse ühtlaselt

3, väline pooljuhtide varjestus raviks. 

Välise pooljuhtide varjestus on osaliselt elektrit juhtivate materjalidega koos ühtse välise isolatsiooni kaabel ja kaabli liigesed, mis mängib väga tähtsat rolli kaablid ja ühendused, nagu on tehtud sisemise semiconductor kohta elektrivälja varjestus.

Välise pooljuhtide port peab olema puhas ja Vormiriietus eeldab ka sujuv üleminek isolatsiooniga ja kaabli ühenduspesa ümbersõit sõita pooljuhtide vöö ja kaabli keha väljaspool pooljuhtide varjestus järgemööda.

4, kaabel reaktsioon ravi sundida koonus. 

Kui ehitus kuju, kõik tolline täpne reaktsioon koonus täiesti koonilise pinna võimalike jaotuses on võrdsed, võrkstruktuuriga kaabel reaktsioon koonus, eriline lõikeriistad üldiselt kasutada valmistamisel, võib ka veidi soojendada koos küpsetatud, nuga, pärast põhilised vormimiseks ja seejärel 2mm paksuse klaasi remont, lõikamine ning lõpuks koos liivapaber suurus varieerub et peene lihvimine,

Kuni sile et.

metallist varjestus ja maandus ravi 5.

Metallist varjestus kaablid ja konnektorid rolli kasutatakse peamiselt soojusjuhtivuse kaabel süü lühis kehtivad, kui varjestus elektromagnetvälja kõrval sideseadmete EMI, tööseisundi hea metallist varjestus madalikule riigi null potentsiaali, kui kaabli rike, see on võime soojusjuhtivuse lühis praeguse väga lühikese aja jooksul.

Madalikule traat peaks olema usaldusväärne keevitus, algus-ja kaabli kasti keha metallist varjestus ja soomustatud turvavöö kindlalt keevitatud, terminali juht madalikule peaks olema usaldusväärne.

6, kõrvaldamine liigesed ja mehhaanilise kaitse. 

Ühine tihendus ja mehaanilise kaitse on ühine ohutu ja usaldusväärse toimimise tagamiseks tagatise. Kaabli ühenduspesa tuleks läbida niiskuse eest ja niiskuse, lisaks ühine seisukoht erivõrgustikega ühise kaitse tank või tsemendi kaitse kasti paigaldamist.