Kuidas vältida veekindla jaotuskarbi ja veekindla juhtkasti isekahjustusi?

- Nov 30, 2020-

Kuidas vältida veekindla jaotuskarbi ja veekindla juhtkasti isekahjustusi?

Veekindlad jaotuskarbid vajavad tavaliselt madalpingemetsade konfigureerimist vastavalt elektrijuhtmetele ning jaotuskarbi moodustamiseks on jaotusseadmed, mõõteseadmed, kaitsevahendid ja abiseadmed kokku pandud suletud või poolkindlates metallkappides või ekraanipõrandaplaatides. Silmuse avamiseks või sulgemiseks saab tavapärase töö ajal kasutada käsitsi või automaatset lülitit.

Veekindel jaotuskast sisaldab kere, tugiplaati, tugivarrast ja peatükki. Toote tugiplaadi põhi on kinnitatud tugiplaadile ja toote tugiplaat on kindlalt ühendatud tugivardaga. Tootel on rohkem kui kaks tugivarda ja toote tugivarras Kinnitage kruvidega. Abikaasa leiutatud veekindel jaotuskast kapis. Veekindla jaotuskasti kõrgust saab reguleerida vastavalt saidi vajadustele. Struktuur on lihtne, seda on lihtne paigaldada ja kasutada. See võib kergesti põrkuda maapinnal, vältida veekindla jaotuskarbi kahjustusi, vältida väärkasutust ja säästa palju ruumi inimeste ja elektrienergia ohutuse tagamiseks.

Kuidas hoida välise juhtimiskasti kõverat pinda:

Välist juhtkasti saab kasutada mugavalt paljude asjade käsitlemiseks ja haldamiseks ning meie juhtpult on meie ellu integreeritud. Muidugi on nende ** toodete jaoks meie järelhooldus loomulikult vajalik. Vajame hoolikat juhtimist.

1. Jaotage läikiv ja läikiv vaht ühtlaselt laiali ning pärast kuivamist pühkige see käsna või pehme lapiga, see annab väga ereda ja pehme efekti.

2. Noajälgede, peksmisjälgede ja kriimustuste eemaldamine: Kasutage kaelal märkide pühkimiseks ja poleerimiseks üle 800 peene liivapaberi.

3. Saastest puhastamine: puhastage detergendiga ja tugevamat mustust puhastage pesuvahendiga.