Euroopa Standard juhtmestik terminalide

- Dec 25, 2018-

Komponentide Euroopas Hetke hinne määratakse metallist elektrijuhi temperatuuri jälgimiseks, kui vool suureneb. Kui metallist pin temperatuur on kõrgem kui õhutemperatuur 45 ℃, kasutab dokumentide praegune sel ajal seade võrreldes (või praeguse maksimumväärtus). Teine IEC spetsifikatsioon on lubatud praegune väärtus, mis on 80% maksimaalse voolu.

Seevastu UL standard teeb metallist dirigent temperatuur 30 ℃ vähemalt temperatuuril 90% kasutatava väärtuse kui seade praeguse nimiväärtus. Seega, metallist dirigent osa temperatuur on väga oluline kõigis rakendustes. See on veelgi olulisem tööstusseadmete. Kuna tavaliselt tööstusseadmete tööta keskkonnas temperatuuriga kuni 80 ℃. Kui terminali rida temperatuur on 30 ℃ või 45 ℃ kõrgem see temperatuur, terminali temperatuur üle 100 ℃. olenevalt nimiväärtusest ning isoleermaterjali kasutatud seade, toode peab tööl voolu alla hinnatud tagamaks, et nad võivad töötada usaldusväärselt soovitud temperatuuril. Mõnikord, materjalide kompaktne pakend seadmete jaoks võib vasta soojuse hajumise ka, nii et sellise terminali seadmed voolu tuleb tunduvalt lühem väärtus.

Nii peegeldab see kuidas valida terminali mudeli tähtsust. Ettevõtete Globaliseerumisega tuleb disain süsteemides, kus müüakse kogu maailmas, nii süsteemi disainerid kasutavad järjest enam terminali teistes riikides toodetud tooteid. Nimiväärtus mõõtmismeetodite Euroopas kasutamisega on tavaks Euroopa seadmeid kasutatakse allpool nimiväärtusega. Siiski paljud Ameerika disainerid ei tunne mõistet, ja kui nad ei saa aru standardite erinevused, see saab olema raske kujundamise käigus