Trosside sidumise arendamine

- Oct 23, 2019-

Trosside sidumise arendamine

Traditsioonilised trossid ja kaablid on turult aeglaselt eemaldunud ning üha enam ettevõtteid ja tehaseid on võtnud kasutusele nailonist kaablisidemed. See hõlmab järgmisi aspekte.

1. Tavalised trossid ja kaablid on tavaliselt valmistatud PVC-st või kiudmaterjalidest, mis igapäevases kasutuses ilmnevad kiiresti või mädanevad aja jooksul, põhjustades pärast kasutamist esemetele ebamugavusi.

2. See on nagu traditsiooniline PVC-kaabel, mille vastupidavuse ja pinge tugevdamiseks tuleb kasutada raudtraati. Kuna osa PVC-st on pikka aega eemaldunud või vananenud, puutub traat objekti otse torgama ja kui seda kasutatakse elektriseadmetel, on selle elektrijuhtivuse oht.

3. Kas köis on ikka traditsiooniline lips, on tegelik töö see tülikam ning töötajaga manipuleerimise ulatus on keeruline ja kunstlik maksumus on suurem. Iselukustuvate nailonist kaablisidemete kasutamine on suhteliselt lihtne ja sama meetod sama skaala kasutamiseks, et saavutada ettevõttes suurem efektiivsus.

4. Nailonkaablisidemed on kõrge tõmbetugevuse, löögikindluse, tugeva happe- ja leeliskindlusega ning neid kasutatakse tööstuses. Nailoni enda teatav tulekustutusaste on 94 V2 ja need eelised on traditsioonilises. See pole trossides ja lipsus saadaval.

5. Viimastel aastatel on maailma, eriti Euroopas kehtestatud keskkonnanõuete järgimine traditsioonilistele PVC-materjalidele olnud keeruline täita Euroopa Liidu kehtestatud norme. Kuna traditsioonilises kaablis tuleb kasutada suurt hulka traate, on Hiina terase hinnatõus olnud ümmargune ja hinnas on teatav oht, nii et see on turu kaotanud.

Nagu ülaltoodud ülevaates mainiti, on nailonsidemetel suhteliselt stabiilne väljavaade areneda.

2U4A9578