Klemmide klassifikatsioon plokkⅢ

- Aug 27, 2019-

WMSTB

H- modifitseeritud imporditud nailonist (PA66) PCB klemmidele on head elektrilised ja mehaanilised omadused, olenemata sellest, kas kõvade juhtmetega ühendamiseks on vaja kõvajuhtmeid, mitme juhtmega ühendamiseks kõvajuhtmeid või mitme juhtmega ühendamiseks mitu juhtmestikku.

图片13

Turvaterminal

Isoleeritud materjalide modifitseeritud nailon (PA66) omab häid elektrilisi ja mehaanilisi omadusi. Kruvid on valmistatud ülitugevast vasesulamist, juhtmed on valmistatud elektrolüütilisest vasest, traatraamid on valmistatud pingepragude korrosioonikindlast vasesulamist ja need metallpinnad on kaitstud ka tina- või nikeldamisega. Vasklemmiga saab vältida terasest metalldetailide ja vasktraatide aku mõju niiskes keskkonnas. Klemmi keskel on ühendusaugud, mida saab ühendada tsentraalse või külgühendusega. Ühendada saab elektritooteid, mille 4 mm2 juhi pinge on 800 V ja voolutugevus 41A.

图片14

Testterminal

Lülitusfunktsiooniga libistatavad metallosad peavad klemmtraadi raami kaudu vastu pidama maksimaalsele töövoolule. Lülitamisel kasutatakse kruvikeerajat kruvi lahti laskmiseks ja liuguri liigutamiseks, nii et lülitusasend on lühidalt selge. Lükandmetalldetailide mõlemas otsas on testpistikupesad, mida saab vastavate testklemmidega ühendada ja katsetada ning voolu mõõtmisel ei saa toimingut katkestada. 660 V pinge ja 57 A vooluga juhtimisahelat saab ühendada.

图片15

Universaalset tüüpi terminal

Paksus: 6,2 Juhtimissektsioon: 0,2-4: 32A: 500 V saab paigaldada U- või G-kujulistele rööbastele. Kahekihilisel klemmil on universaalse klemmi ühendusvõimsus kaks korda suurem. Ülemine ja alumine kiht on kujundatud nii, et selle pikkus oleks 2,5 mm. See pole mitte ainult visuaalselt korraldatud, vaid ka ülemise kihi ühenduse korral saab kasutada kruvikeerajat. See on väga mugav juhtmete ühendamiseks alumises piirkonnas ja nende tuvastamine on selge.