Klemmide klassifikatsioon plokkⅠ

- Aug 25, 2019-

Plug-and-pull tüüp

See koosneb kahest osast, mis on ühendatud pistiku ja tõmmatud abil, millest üks osa pingutab joone ja seejärel lisab selle teise ossa, mis keevitatakse trükkplaadi plaadile. See ühendus põhineb põhja mehaanilisel põhimõttel. Vibratsioonivastane disain tagab toote pikaajalise õhukindla ühenduse ja toote töökindluse. Pistikupesa kahte otsa saab paigaldada monteerimiskõrvadega. Kokkupandavad kõrvad võivad plaastreid suurel määral kaitsta ja plaastrite halva paigutuse ära hoida. Samal ajal võib pistikupesa disain tagada, et pistikupesa saab õigesti sisestada emakeresse. Pistikupesas võib olla ka montaaži- ja lukustuskinnitusi. Montaažikinnituse saab kindlamini trükkplaadi plaadi külge kinnitada ja lukustuskinnitus saab pärast paigaldamise lõppu lukustada vanema ja pistikupesa. Erinevaid pistikupesade kujundusi saab sobitada erinevate vanemate sisestamise meetoditega, näiteks horisontaalse, vertikaalse või kallutatud PCB abil, vastavalt kliendi nõudmistele valida erinevad viisid. See on turul kõige populaarsem terminalitüüp. See võib valida kas meetrilise või standardse rööpmelaiuse.

图片2

Aia tüüp

See suudab luua turvalise, usaldusväärse ja tõhusa ühenduse, eriti suure voolu ja kõrgepinge keskkonnas.

图片3

Vedru tüüp

See on uut tüüpi juhtmeterminal, milles kasutatakse vedruseadet, mida on laialdaselt kasutatud maailma elektri- ja elektroonikatööstuses: valgustus, lifti tõstuki juhtimine, instrument, toiteallikas, keemia- ja autotööstuses kasutatav energia jne.

图片4

Raja paigaldamine

See võtab kasutusele usaldusväärse keermestatud ühendustehnoloogia, elektroonilise sulandumistehnoloogia ja uusima elektriühendustehnoloogia ning on laialdaselt kasutatav jõuelektroonika, kommunikatsiooni, elektrijuhtimise ja toiteallikate valdkonnas.

图片5