Kõlari juhtmeklippide kodudepoo

Kaabliküünte klamber on plasttoode. PE materjali survevalu, kõrge elastsus, löögikindlus, ärge kunagi purunege.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

HERH kõlari juhtmeklippide kodudepoo

kaabliklamber

kaabliklamber

kaabliklamber

I1N) PB14U32M @% GJIGJ7 ~ TTkaabliklamber

kaabliklamber

kaabliklamber

kaabliklamber

Kõlari juhtmeklippide kodudepoo

Seotud tooted

kaabliklamber

kaabliklamber

Pakendamine ja saatmine

kaabliklamber

kaabliklamber

 • Üksuse kirjeldus - proovime olla võimalikult kirjeldavad ja lisada igasse loendisse võimalikult palju detaile ja pilte.
  Kui ebatõenäoline on, et meil jääb midagi kahe silma vahele või kui üksus ei vasta kirjeldatule, andke sellest probleemist lihtsalt teada, et saaksime selle õigeks muuta.

 • Kohaletoimetamise aeg - enamus tellimusi töödeldakse ühe tööpäeva jooksul ja tavaliselt vastame (mõnikord isegi ületame) eeldatavaid tarnekuupäevi.
  Harvadel juhtudel, kui kohaletoimetamine viibib, pöörduge uurimise algatamiseks meie poole või saatmisettevõttega (kaotuse korral pakume tasuta asendamist).

 • Postikulud - pakume TASUTA kodumaist saatmist! Rahvusvahelised ostjad saavad automaatselt arvutatud saatmiskulud ja kombineeritud allahindlused!
  Rahvusvahelised ostjad arvestage sellega, et tollimaksud, mida tavaliselt võtab laevandusettevõte, ei ole need lisatasu saatmiskulud.

 • Suhtlus - küsimused? Kommentaarid? Palun võtke meiega ühendust! Vastame õigeaegselt, 1-2 tööpäeva jooksul, tavaliselt veelgi vähem.
  “Suhtlus on võti!” Kui te pole oma tellimusega täielikult rahul, võtke meiega ühendust ja anname endast parima, et rahuldav lahendus leida!


KKK

{09 @ U (I (OUGK ~ 310A5S)) USA dollarit


ühenda meid2

Hot Tags: kõlarijuhtmete klambrid kodudepoo, Hiina, tootjad, kohandatud, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like