Zhejiang Haner Plastic Co Ltd on uut tüüpi ettevõtte teadusliku tootmise skaala, integreerides teadusuuringute, tootmise ja kaubanduse. Ettevõte on spetsialiseerunud terasest kaabliklambri, veekindla ühenduskarbi, nailonkaabli sideme, veekindla kaablikinnitusega, vedru tüüpi kruvikorki, kaablikinnitusega, veekindla jaotuskarbi ja nii edasi.


Ettevõtte tooteid kasutatakse nüüd laialdaselt elektroonikas, mehaanilistes ja elektrilistes komplektides, elektriseadmetes, majapidamises kasutatavates juhtmestikutes ja muudes juhtmestikutes, müües kogu riigis ja eksporditakse Kagu-Aasiasse ja Euroopasse ning Ameerika Ühendriikidesse ja teistesse kohtadesse, usaldusväärsust ja stabiilsust. tooted on võitnud klientide kõrge tunnustuse.


Ettevõtte tooted on sertifitseeritud ROHS, CE sertifitseerimine, kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifitseerimine ja nii edasi. Tehases on üle kümne pritsevormimismasinad, mille aastakäive on 10 miljonit. Tehas on Shanghai ja Ningbo sadama lähedal ning tal on hea geograafiline asend. Ettevõttel on esmaklassiline teenindusmeeskond, müügieelne, meil on professionaalne müügiesindaja, kellel on professionaalsed tooteteadmised ja -teenused. Kliendi järgimine on Jumal, kogu südamest ja siirast teenindust. Andke klientidele usaldustunne ja saavutage win-win olukord.